Coś o sobie
Witam Mam na imię Mateusz gram w cs od 2 lat.Moją najlepszą mapa jest De_Dust2 a bronie to AWP i co tak jeszcze mieszkam W Nowej Soli i mam 16 lat.
PRZEJDŹ NA FORUM