Jesteś na forum klanu Demon Speed!!!

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » O NAS » COŚ O SOBIE

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Coś o sobie

  
sobek
14.03.2009 17:49:23
poziom 2



Grupa: Administrator 

Posty: 76 #239075
Od: 2009-3-14
Witam Mam na imię Mateusz gram w cs od 2 lat.Moją najlepszą mapa jest De_Dust2 a bronie to AWP i co tak jeszcze mieszkam W Nowej Soli i mam 16 lat.oczkooczkooczkooczkooczkolollol
  
Kamilo
14.03.2009 19:18:44


Grupa: Administrator 

Posty: 5 #239150
Od: 2009-3-14
Siemka mam na imię Kamil gram w cs 2 lata z przerwa 1 mies. Mam 19lat moja ulubiona bron M4. Gram czysto.cool
  
Spioszek
14.03.2009 23:58:24
Grupa: Użytkownik

Posty: 17 #239291
Od: 2009-3-14
Elo mam na imię Patryk mam 17 lat gram w cs'a ok. 8-10 miesięcy. Moja najlepszą bronią jest M4 i mieszkam w Siedlcach.bardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwyloljęzorjęzor

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » O NAS » COŚ O SOBIE

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny

Zapraszamy do codziennego brania udziału w życiu naszego forum!!!!!!