Jesteś na forum klanu Demon Speed!!!
NOWE POSTY
|
NOWE TEMATY
|
POPULARNE
|
STAT
|
RSS
|
KONTAKT
|
REJESTRACJA
|
Login:
Hasło:
HOME
»
O NAS
»
COŚ O SOBIE
Strona: 1 / 1
strony:
[1]
Coś o sobie
sobek
14.03.2009 17:49:23
Grupa:
Administrator
Posty:
76
#
239075
Od: 2009-3-14
Witam Mam na imię Mateusz gram w cs od 2 lat.Moją najlepszą mapa jest De_Dust2 a bronie to AWP i co tak jeszcze mieszkam W Nowej Soli i mam 16 lat.
Kamilo
14.03.2009 19:18:44
Grupa:
Administrator
Posty:
5
#
239150
Od: 2009-3-14
Siemka mam na imię Kamil gram w cs 2 lata z przerwa 1 mies. Mam 19lat moja ulubiona bron M4. Gram czysto.
Spioszek
14.03.2009 23:58:24
Grupa:
Użytkownik
Posty:
17
#
239291
Od: 2009-3-14
Elo mam na imię Patryk mam 17 lat gram w cs'a ok. 8-10 miesięcy. Moja najlepszą bronią jest M4 i mieszkam w Siedlcach.
Strona: 1 / 1
strony:
[1]
<< Pierwsza
< Poprzednia
Następna >
Ostatnia >>
HOME
»
O NAS
»
COŚ O SOBIE
Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!
wyświetlaj tu swoją reklamę za darmo
oraz
promuj się w katalogu
TestHub.pl - opinie, testy, oceny
Zapraszamy do codziennego brania udziału w życiu naszego forum!!!!!!